Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Ubezpiecz życie- zabezpiecz swoją rodzinęJednym z największych podarunków, jakie można dać swojej rodzinie jest zakup dobrego ubezpieczenia na życie. Dzięki niemu, możemy mieć pewność, że na wypadek nieoczekiwanej śmierci, nasi bliscy będą mogli normalnie funkcjonować. Mimo, iż nikt nie chce myśleć o swojej śmierci, to jednak warto ubezpieczyć się na taką ewentualność ze względu na dobro rodziny.

Ubezpieczenie na życie polega na zawarciu umowy między człowiekiem a zakładem ubezpieczeniowym, która zakłada, że na wypadek śmierci klienta, ubezpieczyciel, wypłaca odpowiednią sumę pieniędzy jego rodzinie. Ubezpieczenie, zobowiązuje klienta do dokonywania systematycznych opłat (w systemie miesięcznym lub rocznym). Wysokość składki jest zależna od wieku, płci, stanu zdrowia, rodzaju ubezpieczenia, a także zawodu. 
W umowie zawsze należy podać nazwisko krewnego, któremu po śmierci osoby ubezpieczonej, wypłacana jest gotówka. Bardzo często, zakład ubezpieczeniowy działa na korzyść klienta i jego rodziny jeszcze w trakcie życia osoby ubezpieczonej. Podczas szukania odpowiedniego ubezpieczenie na życie dla siebie, można trafić na mnóstwo ofert. Mimo, iż odnalezienie tej najlepszej nie jest łatwe, to zawsze należy dokładnie zapoznawać się ze szczegółami każdej z nich i wybierać te, które są najbardziej korzystne dla nas i dla naszej rodziny. Trzeba brać pod uwagę cenę ubezpieczenia, czas jego trwania i ewentualne rabaty czy promocje. Przy wyborze najlepszego dla nas ubezpieczenia można poradzić się doradcy finansowego.

Podsumowując, jeśli jesteś osobą, od której w głównej mierze zależy los Twojej rodziny, powinieneś się ubezpieczyć. Zawsze bowiem, trzeba brać pod uwagę możliwe, niefortunne wypadki losowe, które mogą doprowadzić do naszej śmierci i jednocześnie wywołać ogromne komplikacje w funkcjonowaniu naszej rodziny.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Ubezpiecz życie- zabezpiecz swoją rodzinę

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Co warto rozważyć przed zakupem długoterminowej polisy zdrowotnej?

Co zrobić, aby podwyższyć swoją zdolność kredytową?

Co zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze?

Co zrobić, aby zapobiec kradzieży danych z karty kredytowej?

Co zrobić, gdy dojdzie do zadłużenia?

Czy każdy powinien ubezpieczyć swoje życie?

Czy kredyty brane przez Internet są bezpieczne?

Czy opłaca się zaciągać refinansowany kredyt hipoteczny?

Czym kierować się kupując samochód na kredyt?

Dlaczego nie warto pożyczać pieniędzy znajomym i rodzinie?


Tagi: życie za życie, życie, życie po życiu, ubezpieczenie, życie jest, na życie


Nawigacja