Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Kilka wskazówek, jak wpłynąć na zmniejszenie kosztów składek ubezpieczenia zdrowotnego.Ubezpieczenia zdrowotne w przystępnej cenie to zdecydowanie gorący temat, ale w dzisiejszych czasach zdecydowanie do osiągnięcia. Niestety w ostatnich czasach notowało się też wzrost cen składek, co spowodowało, że znaczna część mieszkańców Polski nie posiada żadnego ubezpieczenia zdrowotnego. 

Jednakże istnieją rzeczy, które możesz zrobić, aby w pewnym stopniu wpłynąć na wysokość składek i wszystko zaczyna się od zdrowego stylu życia. Oznacza to, stosowanie rozsądnej diety na co dzień. Dodaj spacer wokół bloku podczas wyprowadzania psa, by spalić nieco więcej energii. Rower, czy basen też nie powinny zbytnio obciążyć twojej kieszeni, a to skuteczna forma dbałości o zdrowie, jak również świetna zabawa. 

Nie korzystaj z żadnych wyrobów tytoniowych (papierosów, cygar, itp.). To podstawa zdrowego stylu życia. W odniesieniu do ubezpieczeń, klienci z nałogiem tytoniowym płacą 10-30% więcej za ubezpieczenie zdrowotne, niż klienci bez nałogu. W przypadku, kiedy byłeś palaczem podczas zakupu ubezpieczenia zdrowotnego, a obecnie nie palisz od przynajmniej 12 miesięcy, skontaktuj się z agentem, w jaki sposób ten fakt usunąć z umowy.Kolejna rzecz, która może negatywnie wpłynąć na wysokość składek jest nadwagą. Szczególnie młode pokolenie boryka się z tym problemem, co może źle wróżyć na przyszłość i na składki ubezpieczeniowe. Jaki to ma związek ze zdrowiem? Otóż, zwiększona ponad normę masa ciała nierzadko skutkuje kosztownymi w leczeniu chorobami typu cukrzyca, czy niedokrwistość serca. Dobrą wiadomością jest to, że w przypadku dokonania zmian w kierunku poprawienia stylu życia, nie tylko obniżymy składki ubezpieczeniowe, ale przyniesie to na pewno lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Jeśli powyższe problemy cię nie dotyczą, a nadal jesteś zainteresowany zmniejszeniem wysokości składek na polisę, poszukaj informacji na temat wieku ubezpieczania się i rodzajów ofert zapisanych w innych postach.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Kilka wskazówek, jak wpłynąć na zmniejszenie kosztów składek ubezpieczenia zdrowotnego.

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze?

Co zrobić, gdy dojdzie do zadłużenia?

Co zrobić, jeśli mam problem ze spłacaniem rat kredytu?

Czego szukać podczas wyboru pożyczki

Czy kredyty brane przez Internet są bezpieczne?

Czy ubezpieczenie podróży jest przydatne?

Czy złe raporty kredytowe obniżają szansę zatrudnienia?

Czym jest szybka pożyczka gotówkowa?


Tagi: składki na zus, składki zus zdrowotne, składki zdrowotne zus, zus składki zdrowotne, wysokość składki zus, składki zus wysokość, zus wysokość składki


Nawigacja