Cytat na dziś:
"Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas."

                                                                                                    Edgar Allan Poe

Co warto rozważyć przed zakupem długoterminowej polisy zdrowotnej?Nie ulega wątpliwości, że obecny kryzys gospodarczy odbija się na kieszeniach. W jakim wieku powinniśmy zdecydować się na zakup długoterminowej polisy ubezpieczeniowej? Dostępnych jest wiele źródeł i poradników, które mogą ci pomóc odpowiedzieć na to i wiele innych pytań. 

Jednym ze sposobów ubezpieczeń jest ubezpieczenie z tytułu ubezpieczenia małżonka. Ten rodzaj polisy zapewni ochronę zgodnie ze strukturą umowy, jaka podpisuje małżonek. Warto wiedzieć na co się zgadza przed podpisaniem umowy. 

Zbadaj swoje obecne finanse, aby przewidzieć ewentualne trudności, jakie możesz mieć płacąc miesięczne lub roczne składki ubezpieczeniowe. Płatności te nie powinny zmieniać twojego stylu życia. Skonfrontuj również wpływ składek odprowadzanych na ubezpieczenie zdrowotne ze składkami, które już odprowadzasz lub zaczniesz odprowadzać w niedalekiej przyszłości, jak np. składki emerytalne.Kolejnym czynnikiem do rozważenia jest, o dziwo, historia twojej rodziny. Sprawdź w niej występowanie trwałych chorób genetycznych i innych, jak np. choroby Alzheimera. Są to przygnębiające fakty do znalezienia, ale pomogą doradzić, jakie ubezpieczenie zdrowotne będzie potrzebne tobie i twojej rodzinie. Następnie, zajmij się analizą firmy ubezpieczeniowej, z która zamierzasz podjąć współpracę, a jeśli jeszcze jej nie wybrałeś dokonaj analizy w celu jej wyboru. 

Jeśli polisa, którą posiadasz zakończy życie, masz możliwość jej odnowienia, ale pamiętaj o powtórzeniu wszystkich wyżej wymienionych czynności, ponieważ z chwilą podpisania nowej umowy wszelkie wcześniejsze założenia mogą ulec zmianie. Nie bądź tym zaskoczony po fakcie.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Co warto rozważyć przed zakupem długoterminowej polisy zdrowotnej?

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Cenne wskazówki odnośnie porównywania ofert ubezpieczeń zdrowotnych.

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co to jest kredyt hipoteczny?


Tagi: zus składki, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia zdrowotne, polisy, polisa, składki zdrowotne, składka zdrowotna


Nawigacja