Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          SalutioNa czym polega ubezpieczenie samochodu?Liczba samochodów w dzisiejszych czasach pozwala przypuszczać, że wypadek drogowy może zdarzyć się w każdej chwili i w każdym miejscu na świecie. Kierowca prócz siebie i samochodu bierze odpowiedzialność za ewentualnych pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego właśnie, niezbędne jest ubezpieczenie samochodowe, które daje gwarancję odszkodowania zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów i innych uczestników ewentualnego wypadku. Ubezpieczenie samochodowe jest wymagane przez prawo i powinno być zawsze jednym z dokumentów, które kierowca ma ze sobą w samochodzie, gdyż na wypadek kontroli policji, jego brak może wiązać się z wysoką karą pieniężną. Żaden samochód bowiem, nie może poruszać się bez aktualnego ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie samochodu prócz ochrony samego auta i jego pasażerów, stanowi pewne zabezpieczenie finansowe dla osób po wypadku. Dzięki niemu, nie ponosi się wysokich kosztów naprawy samochodu, usług medycznych i innych roszczeń osób trzecich, jakie pojawiają się zwykle po wypadku i które w wyniku obecnego kryzysu ekonomicznego są bardzo wysokie.Obecnie, samochód można ubezpieczyć bez wychodzenia z domu- przez Internet. Jest to bardzo łatwy sposób, dzięki któremu oszczędzamy czas i jednocześnie dowiadujemy się wszelkich potrzebnych nam informacji. Oczywiście, zawsze możliwy jest telefon do biura ubezpieczeniowego, a także wizyta u konsultanta. Wszystko w zależności od naszych potrzeb. 

Podsumowując, ubezpieczenie samochodu jest bardzo korzystne dla kierowców i przy okazji jest elementem wymaganym przez prawo. Nie powinniśmy się do niego zrażać z tego względu, iż ofert jest tak dużo, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, również pod względem finansowym.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Na czym polega ubezpieczenie samochodu?

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

3 sposoby na zakup samochodu

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Cenne wskazówki odnośnie porównywania ofert ubezpieczeń zdrowotnych.

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co to jest kredyt hipoteczny?

Co to jest rachunek maklerski?

Co warto rozważyć przed zakupem długoterminowej polisy zdrowotnej?

Co zrobić, aby zapobiec kradzieży danych z karty kredytowej?

Co zrobić, gdy dojdzie do zadłużenia?

Czy dobrym pomysłem jest pożyczanie pieniędzy od rodziny?


Tagi: samochodu, ubezpieczenie, sprzedaż samochodu, wypożyczalnia samochodu, samochodu używane


Nawigacja