Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          SalutioKup ubezpieczenie samochodowe nawet 40% / 50% taniejChcesz kupić ubezpieczenie dla swojego samochodu nawet 50% taniej? Jeśli tak, poniżej znajdziesz kilka porad jak to zrobić. 

Zastanów się, jakie masz wymagania względem ubezpieczenia samochodu. Dokładnie, jakich sytuacji ma dotyczyć. Ten etap jest bardzo ważny, gdyż w sytuacji wypadku, wszelkie niedomówienia mogą obrócić się przeciwko Tobie.

  • Wybieraj niedrogie ubezpieczenia. Nigdy, podczas wyboru ubezpieczenia, nie należy kierować się ceną. Drogie ubezpieczenia, często wcale nie dają całkowitej ochrony i są pełne niewyjaśnionych zagadnień, które stanowią jedynie problem dla klienta. Dzięki temu, można zaoszczędzić nawet 40%.

   • Firmy ubezpieczeniowe lubią, gdy klienci prócz jednego ubezpieczenia, wykupują u nich kolejne, co wiąże się z obniżeniem całkowitych kosztów (nawet ? 10%). Dlatego też, posiadając ubezpieczenie na samochód, możemy w tej samej firmie zgłosić się przykładowo po ubezpieczenie domu. Ponadto, warto polecać dany zakład ubezpieczeniowy swoim bliskim i znajomym. Wtedy także można ubiegać się o jakieś obniżki.
  • Wiele przedsiębiorstw i placówek, gdzie pracują duże grupy ludzi, korzysta z usług firm ubezpieczeniowych, które oferują m.in. niewysokie ubezpieczenia samochodowe dla wszystkich pracowników. Zatem jeśli należysz do takiej grupy osób, skorzystaj z podobnej oferty, gdyż niewątpliwie jest ona dostosowana do Twoich potrzeb.
  • Jeśli roczny przebieg samochodu jest mniejszy niż 20.000 km, możesz otrzymać rabat za niski przebieg.
  • Biorąc pod uwagę wyżej wymienione uwagi, jeszcze raz zapoznaj się z ofertą różnych firm ubezpieczeniowych i wybierz tę najodpowiedniejszą. 
  • Skontaktuj się z ubezpieczycielem w swojej okolicy i poproś o wycenę Twojego indywidualnego ubezpieczenia z uwzględnieniem wszelkich uwag i ewentualnych zniżek.

Zakup ubezpieczenia jest o wiele łatwiejszy, gdy jesteśmy świadomi naszych potrzeb i potrafimy podjąć słuszną decyzję. Przy okazji, dobrze jest brać pod uwagę koszty, które nie muszą być wcale wysokie. Zanim dokonamy wyboru, warto zapoznać się dokładnie z różnymi ofertami i dowiedzieć się o możliwych zniżkach, które możemy otrzymać.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Kup ubezpieczenie samochodowe nawet 40% / 50% taniej

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

?Pożyczki przyjacielskie?

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Banki internetowe

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Cenne wskazówki odnośnie porównywania ofert ubezpieczeń zdrowotnych.

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co to jest rachunek maklerski?

Co warto rozważyć przed zakupem długoterminowej polisy zdrowotnej?


Tagi: kup ubezpieczenie


Nawigacja