Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          SalutioTrzy sposoby na ogromne oszczędności w ubezpieczeniach samochoduW tych trudnych gospodarczo czasach, warto szukać sposobów zmniejszenia wydatków w tak wielu miejscach jak to możliwe. Jedna zniżka na ubezpieczenie, może nie być jedyną, która Ci przysługuje. Większość ludzi płaci do 50% więcej niż potrzeba. Badania pokazują, że można zaoszczędzić nawet do 2tys. zł. rocznie na cenach ubezpieczeń. Nie od razu znajdziesz firmę oferującą najkorzystniejsze stawki, która dodatkowo powie Ci z góry o wszystkich rodzajach oszczędności. Możesz skorzystać z kilku mniejszych zniżek, które w sumie dadzą znaczny rabat. 

Bezpieczna jazda. 
Wydaje się, że to tylko zdrowy rozsądek, ale bezszkodowa jazda jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na ubezpieczeniu samochodu. Firmy ubezpieczeniowe oferują różnego rodzaju zniżki dla kierowców z czystym kontem. W niektórych przypadkach, firma może zaoferować większe zniżki po osiągnięciu pewnych bezwypadkowych etapów, takich jak 3 lata, 5 lat i 10 lat. Swoje rabaty możesz zwiększyć także odnawiając kurs na prawo jazdy, po jego pomyślnym ukończeniu. Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje specjalne zniżki dla kierowców, którzy prowadzą zajęcia nauki jazdy, ze względu na ich dużą wiarygodność bezszkodowej jazdy w przyszłości. Porównywanie ofert.
Każdy, kto pozwala na to, aby jego ubezpieczenie odnawiało się automatycznie co roku, bez porównywania tego ubezpieczenia z innymi, nowszymi ofertami ubezpieczeniowymi jest w dużym stopniu narażony na to, że będzie za to ubezpieczenie przepłacać. Raz lub dwa razy w roku warto poświecić trochę czasu, na przeglądanie nowych propozycji przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Internet jest miejscem, w którym, w prosty sposób wypełnisz i wyślesz formularz, a wcześniej znajdziesz listę wielu firm, z których będziesz mógł wybrać. Może się okazać, że ubezpieczenie, które posiadasz jest najkorzystniejsze w mieście, ale może się też okazać, że płacisz znacznie więcej, niż powinieneś. Internet jest najlepszym sposobem na to, by śledzić średnie koszty, jakich należy się spodziewać od firmy ubezpieczeniowej. 

Zrozumieć rabaty. 
Firmy ubezpieczeniowe oferują naprawdę szerokie spektrum specjalnych zniżek. Możesz otrzymać zniżki na posiadanie ubezpieczenia domu lub np. łodzi, ubezpieczenia na życie w tej samej firmie. Możliwe jest uzyskanie kilku zniżek, a ich skumulowanie daje, co jasne, większe korzyści. Poświęć więc trochę czasu na to, aby dowiedzieć się o wszystkich przysługujących Ci zniżkach w danej firmie, ale nie ograniczaj rozważań tylko do jednego przedsiębiorstwa


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Trzy sposoby na ogromne oszczędności w ubezpieczeniach samochodu

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

3 sposoby na zakup samochodu

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Banki internetowe

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze?

Co zrobić, gdy dojdzie do zadłużenia?

Czy dobrym pomysłem jest pożyczanie pieniędzy od rodziny?

Czy opłaca się zaciągać refinansowany kredyt hipoteczny?

Czy pożyczka gotówkowa jest dla mnie?

Czym są inwestycje strukturyzowane?

Darmowego ubezpieczenie samochodu


Tagi: ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia oc, ubezpieczenie domu, ubezpieczenie komunikacyjne


Nawigacja