Cytat na dziś:
"Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas."

                                                                                                    Edgar Allan PoeKilka sposobów na niskie składki na ubezpieczenie samochoduAby uzyskać tanie ubezpieczenie samochodu, trzeba w to włożyć trochę czasu i wysiłku. To nie zawsze jest łatwe, ale jest kilka sposobów na to, by pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i uzyskać niskie ubezpieczenie samochodu. Porównaj ceny ubezpieczeń przed kupnem nowego samochodu. Uważa się, że koszty ubezpieczenia zależą od wielu czynników, głównie od rodzaju i ceny samochodu. Ubezpieczenia nowych samochodów, samochodów sportowych i luksusowych, a także innych drogich pojazdów są droższe. Niektóre urządzenia, takie jak urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą, poduszki powietrzne oraz system zapobiegający blokowaniu hamulców, obniżają koszty ubezpieczenia ze względu na rabaty. 

W takim razie, rozważ utrzymanie swojego starego samochodu. Czy naprawdę potrzebujesz nowego? Czy nie drożej wyniesie Cię ubezpieczenie nowego pojazdu, niż utrzymanie starego? Pamiętaj, aby doliczyć dodatkowe koszty, wynikające z samych faktów, że pojazd jest nowy i drogi.

Zrób sobie wycieczkę i odwiedź co najmniej trzy firmy ubezpieczeniowe, albo i więcej, jeśli to możliwe, w celu oszacowania kosztów ubezpieczenia, zadzwoń do różnych firm lub poszukaj informacji online. W ostatnim sprecyzuj dział ubezpieczeń, który Cię interesuje, aby uzyskać listę firm oferujących usługę w Twojej okolicy. Nie zawsze wybór odpowiedniego ubezpieczenia ogranicza się do jednorazowego szacunku, czy też wzięcia pod uwagę zaledwie jednego parametru, jakim jest cena. Nie zapomnij porównać także referencji poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Nie zawsze najlepszym wyborem jest najtańsza polisa na samochód, tak jak zapewne uważa większość z Was. Sprawdź reputację i kondycję finansową firmy. Warto zapytać o zdanie przyjaciół, którzy już posiadają takie ubezpieczenie. Prowadź rozważnie. Firma ubezpieczeniowa zna Twoją przeszłość jazdy i historię samochodu. Można uzyskać pewne zniżki na ubezpieczenie samochodu za bezszkodową jazdę. Niższe ubezpieczenie za stary samochód. Z czasem Twój samochód będzie coraz mniej warty. Zapoznaj się z ogólnymi zasadami dotyczącymi cen ubezpieczeń samochodu, (istnieje wiele źródeł takich informacji), po to, aby nie dać się oszukać przedsiębiorstwu ubezpieczeniowemu, ani nie płacić więcej niż jest to konieczne.

Usuń zduplikowane ubezpieczenia. Może zdarzyć się tak, że niektóre punkty w różnych ubezpieczeniach będą się powtarzać, jak np. ubezpieczenie własnej osoby w ubezpieczeniu na życie i ubezpieczeniu medycznym w ubezpieczeniu samochodu. Nie warto płacić dwa razy za to samo świadczenie. Wykup inne ubezpieczenia w tej samej firmie, bowiem, niektóre firmy ubezpieczeniowe dają zniżki za kupno u nich większej ilości ubezpieczeń, tzn. na samochód jak i innych ubezpieczeń na życie i inne. Zniżka może dotyczyć także ubezpieczenia większej ilości pojazdów niż jeden, w tej samej firmie. Zawsze warto zapytać o potencjalne zniżki i dowiedzieć się, w której firmie są one najkorzystniejsze. Ubezpieczenia grupowe. Wielu pracodawców, przedsiębiorców, organizacji zawodowych, szkół, uczelni i innych oferuje ubezpieczenia grupowe celem obniżenia kosztów dla pojedynczych członków. Rozważ tę opcję we wszystkich grupach do jakich należysz. Nie bój się pytać o zniżki. Istnieje wiele rodzajów zniżek oferowanych przez firmy ubezpieczeniowe, jak na przykład: za bezszkodową jazdę, wspólne użytkowanie samochodu, a wszystko obniża wysokość składek ubezpieczeniowych. Pamiętaj, aby zapytać, jakie zniżki Ci przysługują.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Kilka sposobów na niskie składki na ubezpieczenie samochodu

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

Banki internetowe

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Cenne wskazówki odnośnie porównywania ofert ubezpieczeń zdrowotnych.

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co warto rozważyć przed zakupem długoterminowej polisy zdrowotnej?

Co zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze?


Tagi: niskie składki


Nawigacja