Cytat na dziś:
"Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas."

                                                                                                    Edgar Allan Poe

Budowanie zaufania we wzajemnej współpracyOdpowiedzialność w budowaniu zaufania powinna głównie odnosić się do własnych działań. Dzieje się tak ze względu na to, że nie można kontrolować zachowań innych osób w odróżnieniu od swoich. Podejmując jakąkolwiek współpracę z obcą osobą lub firmą, należy również duży nacisk położyć na swoje działania i pamiętać o tym, żeby zachowywać się odpowiedzialnie i przyzwoicie wobec drugiej strony. Jeśli zauważysz zatem jakieś niepokojące sytuacje i brak porozumienia z partnerem, zastanów się od razu, co możesz zrobić, aby zapobiec dalszemu pogorszeniu waszej współpracy. 

Zawsze trzeba pamiętać, że wchodząc z kimś we współpracę obdarza się drugą osobę pewnym kredytem zaufania. Takie odczucie powinno dotyczyć obu stron, gdyż tylko dzięki temu, wynik współdziałania będzie taki, jak zostało zamierzone na początku. Ponadto, zawsze należy działać uczciwie, ponieważ każde niedomówienie i kłamstwo, może spowodować na dalszym etapie tego układu, pogłębiające się kłopoty. Jeśli zauważysz, że Twój partner nie mówi Ci wszystkiego lub stracił do Ciebie zaufanie, musisz zrobić wszystko, aby odbudować tę relację. W takich przypadkach obie strony powinny działać, jednak zawsze trzeba pamiętać, że odpowiadać można tylko za siebie, więc w obliczu problemu, od razu powinno się podejmować kroki ku jego rozwiązaniu. 

Zaufanie powinno być stale budowane i udowadniane na podstawie naszych czynów. Współpracując z drugą osobą należy pokazać, że darzy się ją szacunkiem. Ponadto, trzeba być dla niej wsparciem i rozwiązywać wspólne problemy. Takie czynniki wpływają na poprawę wspólnych relacji. 
Budowanie zaufania musi być działaniem celowym. Rozwój i poprawa zaufania stanowi bowiem istotny aspekt skutecznego partnerstwa. Wszystkie organizacje powinny wspierać rozwój zaufania. Wymaga to planowania, ponieważ musimy wiedzieć co robić, aby zwiększyć zaufanie. Zatem, aby współpraca przebiegała odpowiednio należy tworzyć ją inteligentnie.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Budowanie zaufania we wzajemnej współpracy

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

?Pożyczki przyjacielskie?

Banki internetowe

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Budowanie zaufania we wzajemnej współpracy

Co to jest rachunek maklerski?

Co zrobić, aby podwyższyć swoją zdolność kredytową?

Co zrobić, aby zapobiec kradzieży danych z karty kredytowej?

Co zrobić, gdy dojdzie do zadłużenia?

Czego szukać podczas wyboru pożyczki

Czy dobrym pomysłem jest pożyczanie pieniędzy od rodziny?

Dlaczego powinniśmy chronić się przed działaniem dilerów samochodowych?

Dwa sposoby, aby zaoszczędzić na kredycie mieszkaniowym

Jak uniknąć ryzyka, które niesie ze sobą konsolidacja zadłużenia kredytowego?

Jak znaleźć najlepsze i jednocześnie tanie ubezpieczenie zdrowotne?

Karta kredytowa dla osób ze złą historią kredytową


Tagi: współpraca, współpraca franczyzowa, współpraca franczyza, transport współpraca, pośrednictwo kredytowe współpraca, chwilówki współpraca, współpraca z projektantami, współpraca kredyty, współpraca w zespole


Nawigacja