Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Jak zaoszczędzić pieniądze mając wydatki?Mając wydatki, nikt nawet nie myśli o oszczędzaniu. Większość ludzi myśli, że taka sytuacja jest niemożliwa do zrealizowania. Chcemy jednak udowodnić, że jest to możliwe, a nawet bardzo realne. Najlepszym przykładem dla zaoszczędzenia jest zakup produktów droższych, lepszej jakości. Dzięki temu, faktycznie oszczędzamy, gdyż taki przedmiot będzie dłużej użyteczny, aniżeli jego tańszy odpowiednik, w efekcie czego możemy oszczędzać lub przeznaczyć te pieniądze na inne cele. Poniżej przedstawiamy różnego rodzaju zakupy, które z czasem mogą przynieść dużą oszczędność i widoczne efekty. 

-  Produkty do włosów. Wydaje się to śmieszne, ale faktycznie kupując lepsze preparaty do pielęgnacji włosów- oszczędzamy. Czemu? Otóż, gdy kupimy tani produkt, efekty będą widoczne dopiero po upływie bardzo długiego czasu lub w ogóle się nie pojawią. W takiej sytuacji będziemy ciągle kupować nowe produkty ostatecznie wydając na to bardzo duże kwoty. Z tym wiąże się również dość mocno zużywanie wody i wyższe rachunki. Inaczej jest gdy kupimy od razu jeden preparat dobrej jakości. Wtedy nie będziemy musieli tyle wydawać, a efekty będą widoczne nawet po kilku dniach.- Produkty elektroniczne. Uważaj na bardzo tanie oferty tego typu produktów. Jeśli porównujesz ceny TV, komputerów, etc. w różnych miejscach, a w jednym z nich jest ona znacznie niższa, trzymaj się od niej z daleka. Tanie produkty elektroniczne są bardzo słabej jakości. Lepiej wybrać produkty elektroniczne znanej marki i zapłacić nieco więcej, aby w przyszłości uniknąć niespodziewanych usterek.
- Wyposażenie kuchni. Tanie meble kuchenne lub urządzenia niskiej jakości bardzo łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Ważne jest by były one trwałe i mocne.
- Baterie. Tanie baterie szybko się wyczerpują i są ogólnie bardzo słabe. Lepiej jednorazowo zapłacić trochę więcej i kupić markowy akumulator.
- Jedzenie. Nikt nie powiedział, że drogie produkty spożywcze są dobre. Wręcz przeciwnie, warto kupować tańszą, ekonomiczną żywność i dostarczać sobie niezbędne składniki odżywcze, dzięki czemu nasz organizm będzie dobrze funkcjonował, a nasze portfele nie ucierpią.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Jak zaoszczędzić pieniądze mając wydatki?

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

?Pożyczki przyjacielskie?

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Banki internetowe

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Budowanie zaufania we wzajemnej współpracy

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?


Tagi: jak zaoszczędzić, jak zaoszczędzić pieniądze, jak zaoszczędzić prąd, jak zaoszczędzić energię


Nawigacja