Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Czym kierować się kupując samochód na kredyt?Większość ludzi wchodząc do salonu samochodowego chce otrzymać pełną gamę usług łącznie z zakupem auta i kredytem. Doświadczeni klienci salonów samochodowych wiedzą jednak, że kredyty wydawane przez dilerów nie są najlepszym rozwiązaniem przy zakupie auta. Dilerzy bowiem, mają za zadanie pozyskać jak najwięcej nowych klientów i co za tym idzie, zarobić na nich. Przez to, oferują usługi mniej korzystne dla nas, bardziej natomiast dla nich. Ludzie często stają się ofiarami takich działań w wyniku chwilowej ekscytacji i chęci posiadania auta oraz presji dilera. 

Salony samochodowe posiadają w zakresie usług udzielanie kredytów samochodowych. W tej kwestii pracują one na zasadzie pośrednika między kredytobiorcą a placówką udzielającą pożyczki. Taka współpraca wiąże się z wysokim oprocentowaniem i innymi opłatami naliczanymi przez bank. Dlatego właśnie klienci, którzy mają takie kredyty mają bardzo wysokie raty.Dilerzy pośredniczą w 80% kredytów samochodowych. Dzieje się tak ze względu na niewiedzę ludzi, którzy wchodzą z nimi we współpracę. Gdyby wiedza społeczeństwa w kierunku kredytów była nieco większa z pewnością taka sytuacja nie miałaby miejsca. Oto kilka porad, które pozwolą ocenić czy nasza oferta kredytowa jest najlepsza:

1. Sprawdź wysokość stopy procentowej.
2. Przeanalizuj sugerowaną przez producenta cenę auta i tę proponowaną w salonie. Potem dokładnie przelicz wysokość kredytu, który oferuje diler. 
3. Nie wdawaj się w żadne dyskusje z dilerem. Jeśli nie potrzebujesz żadnych dodatkowych usług, stanowczo to zakomunikuj! 
4. Nie działaj pod presją.
5. Analizując swoją sytuację finansową, dowiedz się na jakie auto możesz sobie pozwolić, oraz na jakie Cię po prostu nie stać.
6. Przed wyjazdem z salonu nowym samochodem upewnij się, że wszystkie sprawy zostały do końca wyjaśnione i uzgodnione.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Czym kierować się kupując samochód na kredyt?

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

?Pożyczki przyjacielskie?

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Banki internetowe

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Budowanie zaufania we wzajemnej współpracy

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Cena ubezpieczenia a jego jakość


Tagi: kredyt na samochód, kredyt na samochód kalkulator, kalkulator kredyt na samochód, tani kredyt na samochód, najtańszy kredyt na samochód, najlepszy kredyt na samochód, kredyt na samochód bez bik, kredyt na samochód używany, kredyt na używany samochód, gdzie kredyt na samochód


Nawigacja