Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Otrzymanie kredytu ze złą historią kredytowąCiężko otrzymać kredyt w sytuacji, gdy nasza zdolność kredytowa nie jest na najlepszym poziomie. Tak naprawdę dla około 50% kobiet i mężczyzn, raporty kredytowe mogą stać się głównym problemem stanowiącym przeszkodę w otrzymaniu kredytu. Zdolność kredytową ciężko poprawić. Dlatego właśnie, wiele ludzi mających z tym problem, po prostu rezygnuje z ubiegania się o jakikolwiek kredyt. Nadal niewiele ludzi wie, że na rynku są firmy, które udzielają pożyczek osobom z takimi właśnie problemami. Nie są one tak korzystne i wymagają od klienta spełnienia pewnych wyznaczonych norm, jednak nie są one trudne do osiągnięcia i praktycznie każdy może taki kredyt otrzymać. 

Banki i instytucje udzielające kredytów osobom ze słabą zdolnością kredytową są bardziej wymagające niż w przypadku normalnych klientów. Konieczne jest złożenie zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu, miejscu zamieszkania, ogólny zarys miesięcznych opłat oraz określenie, na jaki cel przeznaczone będą pożyczone pieniądze. Takie pożyczki wiążą się niestety z wysokim oprocentowaniem i innymi opłatami manipulacyjnymi. Ponadto, są zwykle bardzo rygorystyczne pod względem uregulowania rat. Zwykle jednak, można wynegocjować u kredytodawcy minimalną ratę możliwą do spłaty przy obecnych dochodach. W ten sposób nam łatwiej dokonać wszystkich miesięcznych opłat, a bank i tak zarabia, gdyż raty z odsetkami są spłacane dłużej. Zatem banki i instytucje udzielające takich kredytów zanim przekażą klientowi pieniądze muszą, dla swojego bezpieczeństwa, dobrze przeanalizować jego sytuację finansową i dopiero wtedy mogą podjąć decyzję w sprawie pożyczki. 

Kwoty takich pożyczek mogą być różne, zwykle jednak, bank stara się dostosować je do możliwości kredytobiorcy, po to, by podczas spłaty nie pojawiały się żadne problemy i zaległości. 

Niska zdolność kredytowa nie jest więc ostateczną przeszkodą w otrzymaniu kolejnego kredytu. Jeśli będąc w takiej sytuacji chcesz wziąć pożyczkę, udaj się do zaufanego i polecanego banku, który oferuje współpracę z takimi ludźmi. Postaraj się szczerze przedstawić swoją sytuację i pokaż się od najlepszej strony. Wtedy pieniądze pojawią się na Twoim koncie szybciej niż myślisz.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
5/5, ocen: 1

Otrzymanie kredytu ze złą historią kredytową

Ocena: 100 % na 100%
Liczba opinii: 1Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co to jest kredyt hipoteczny?

Co warto rozważyć przed zakupem długoterminowej polisy zdrowotnej?

Co wpływa na naszą zdolność kredytową?

Co zrobić, aby podwyższyć swoją zdolność kredytową?


Tagi: hipoteczny kredyt, rata kredytu, zdolność kredytowa kredyt gotówkowy, rata kredytu hipotecznego, kredyty mieszkaniowe zdolność kredytowa, zdolność kredytowa definicja, wylicz zdolność kredytową, kredyt gotówkowy kalkulator rat, jaki kredyt hipoteczny


Nawigacja