Cytat na dziś:
"Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas."

                                                                                                    Edgar Allan Poe

Kredyt gotówkowy rozwiązaniem Twoich problemówObecnie ludzie bardzo lubią kupować i otaczać się najnowocześniejszymi wynalazkami oraz gadżetami. Bez wątpienia kwoty, jakie na to przeznaczają są bardzo wysokie, jednak mało kto w wirze pragnień zastanawia się nad tym ile pieniędzy wydał lub ile mu zostało. Do momentu, gdy ma się pieniądze, sytuacja jest możliwa do zaakceptowania. Z czasem jednak, dochodzi do tego, że pieniądze się kończą i zaczynają się rodzić coraz to nowe problemy finansowe związane z utrzymaniem i dokonywaniem regularnych opłat.

Ludzie nie myślą o tym, żeby zacząć oszczędzać. Po co, skoro na wszystko ich stać. Często jednak wydawanie pieniędzy na chwilowe zachcianki sprawia, że nic nie zostaje już na opłacenie rachunków, co z czasem kończy się bardzo niekorzystnie. Oczywiście nikt nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji, dlatego należy dostrzec problem w odpowiednim momencie i powiedzieć sobie STOP.

W dobie kryzysu ekonomicznego, który spowodował globalny upadek gospodarczy, nawet pożyczka od znajomych czy rodziny może okazać się niemożliwa. Krach bowiem wpłynął na finanse każdego człowieka, w mniejszym lub większym stopniu, ale jednak. Zamiast więc tracić czas na pożyczki od bliskich, najlepiej udać się do banku, aby jak najszybciej otrzymać pieniądze i opłacić najważniejsze rachunki. W przypadku dużego zadłużenia i dużej kwoty kredytu, bank może niechętnie udzielić pożyczki. Zwykle będzie brany pod uwagę zastaw, np. samochód lub nieruchomość, będący w posiadaniu klienta. W sytuacji, gdy pożyczka nie będzie spłacana regularnie, bank ma prawo odebrać kredytobiorcy konkretny zastaw. Są to nieprzyjemne konsekwencje, które wynikają z nieświadomości ludzkiej i wydawania pieniędzy bez zastanowienia.

Pocieszeniem w takich przypadkach są pożyczki gotówkowe, które wychodzą naprzeciw problemom swoich klientów. Firmy udzielające takich kredytów raczej nie poddają kredytobiorcy żadnej weryfikacji, co jest bardzo korzystne i umożliwia zaciągnięcie pożyczki praktycznie każdemu. Należy powiedzieć, że tego typu kredyt jest określany niezabezpieczonym, ponieważ bank nie interesuje się historią kredytową klienta. Ważny dla banku jest wyłącznie fakt, że klient pracuje i zarabia. Nie ma tu znaczenia rodzaj i charakter wykonywanej pracy. Pożyczka gotówkowa jest prosta i wygodna. Obecnie, większość firm gotówkowych można odnaleźć w Internecie. Nie ma zatem konieczności odwiedzania biura pożyczkodawcy, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Po zatwierdzeniu wniosku, klient od razu jest o tym informowany i wybiera formę dostarczenia gotówki (do ręki, na konto, itp.). 

Kwoty pożyczek mogą wahać się od 50 do 5000 złotych, które klient zobligowany jest spłacić w okresie od 14 do 30 dni. Czasami, gdy kredytobiorca ma widoczne problemy ze spłatą, firma pożyczkowa może zgodzić się na refinansowanie kredytu, czyli wydłużenie okresu spłaty. Refinansowanie ma jednak swoje wady, wiąże się ze spłacaniem wyższych stóp procentowych oraz odsetek. 

Pożyczka gotówkowa jest dobrym rozwiązaniem w sytuacji, gdy pieniądze są potrzebne nagle. Zawsze jednak, trzeba brać pod uwagę czas spłaty, który w przypadku takich kredytów jest znacznie skrócony. Brak spłaty na czas wiąże się bowiem z negatywnymi dla klienta konsekwencjami. Tego typu pożyczki powinny być zaciągane wyłącznie w przypadkach awaryjnych. Przed podpisaniem umowy, należy zapoznać się dokładnie z jej treścią, a w przypadku niejasności, zwrócić się o pomoc specjalisty i w razie wątpliwości zrezygnować.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Kredyt gotówkowy rozwiązaniem Twoich problemów

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 powodów do zaciągnięcia pożyczki osobistej

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co to jest kredyt hipoteczny?

Co wpływa na naszą zdolność kredytową?

Co zrobić, aby podwyższyć swoją zdolność kredytową?

Co zrobić, gdy dojdzie do zadłużenia?

Co zrobić, jeśli mam problem ze spłacaniem rat kredytu?


Tagi: kredyt gotówkowy bez zaświadczenia o zarobkach, kredyt gotówkowy dla bezrobotnych, kredyty, kredyt gotówkowy bank, kredyt gotówkowy od ręki, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt, kredyt gotówkowy bez zdolności kredytowej, najtańszy kredyt gotówkowy kalkulator, kredyt gotówkowy bez bik zaświadczeń


Nawigacja