Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Druga szansa dla osób ze złą historią kredytowąW życiu niejednokrotnie pojawiają się momenty i sytuacje (mówimy tu o kwestiach związanych z pieniędzmi), z których nie potrafimy się w żaden sposób podnieść. Zwykle są to przypadki rzadkie, ale jednak może do nich dojść w sytuacji, gdy nie jesteśmy na to przygotowani. I w taki sposób, któregoś dnia może się okazać, że będzie Ci potrzebna duża kwota pieniędzy, której nie masz jak zdobyć, zwłaszcza, że Twoja historia kredytowa jest nienajlepsza. Takim problemom wychodzą naprzeciw instytucje udzielające pożyczek gotówkowych, które zazwyczaj nie wymagają od klienta żadnych poświadczeń i konkretnych dokumentów dotyczących zatrudnienia.

Czym jest kredyt gotówkowy?
Kredyty gotówkowe znane są powszechnie jako pożyczki niezabezpieczone. Nie oznacza to jednak, że taki kredyt całkowicie pozbawiony jest jakichkolwiek środków bezpieczeństwa. Głównie nazwa ta określa podejście banku czy też instytucji kredytującej do klienta. Otóż, w przypadku pożyczki niezabezpieczonej, kredytobiorca nie musi przedkładać w banku żadnych wniosków w kwestii zatrudnienia, tudzież innych źródeł dochodów, a także nie jest kontrolowana jego historia kredytowa. Dlatego właśnie, nawet osoby ze złą historią kredytową mogą otrzymać taką pożyczkę, co dawniej nie miałoby miejsca, gdyż takie przypadki automatycznie odrzucano. Banki udzielające kredytów gotówkowych są otwarte na różnych klientów i bez wątpienia bardzo korzystne. Oczywiście należy pamiętać, że nie wszystkie banki są tak nastawione na potrzeby klientów i nadal przeprowadzają dokładną analizę sytuacji finansowej kredytobiorcy. Ponadto, proces weryfikacji w takich placówkach może trwać nawet kilka dni, dlatego jeśli potrzebujemy pilnie gotówki, lepiej udać się do instytucji udzielającej kredytów gotówkowych. Nigdy również nie ma stu procentowej pewności, że normalny kredyt, mimo kilkudniowego procesu przetwarzania danych, zostanie przyznany. Pod tym względem, firmy zajmujące się pożyczkami gotówkowymi są bardziej otwarte i chętnie podejmują współpracę nawet z osobami, które w przeszłości miały problemy ze spłatą kredytu. Pożyczka gotówkowa może być wykorzystana na dowolny cel. Klient nie jest zobligowany do poinformowania o tym banku. Takich pożyczek udziela się w okresie między wypłatami. 

Zwrot pożyczki
Podobnie jak w innych bankach, firmy zajmujące się pożyczkami gotówkowymi zarabiają dzięki odsetkom. Okres spłaty wynosi zwykle 30 dni, a przekroczenie tego terminu wiąże się z naliczeniem przez bank jeszcze wyższych odsetek. Czasami, niektóre firmy zgadzają się na refinansowanie takiego kredytu. Dzięki temu, okres spłaty jest znacznie wydłużany, ale jednocześnie odsetki rosną.

Podsumowując zatem, kredyt gotówkowy jest najprostszym sposobem na spełnienie pilnych potrzeb finansowych. Obecnie, możliwe jest otrzymanie takiego kredytu nawet przez internet, jednak w tych przypadkach zaleca się czujność, gdyż łatwo paść ofiarą oszustów i nieumyślnie zobowiązać się do spłacania różnych opłat manipulacyjnych nieujętych w umowie. Dlatego zanim podasz swoje dane, zapoznaj się z opiniami innych osób korzystających z usług tego banku oraz opinią publiczną.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Druga szansa dla osób ze złą historią kredytową

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

?Pożyczki przyjacielskie?

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Banki internetowe

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Budowanie zaufania we wzajemnej współpracy

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?


Tagi: biuro informacji kredytowej, bik biuro informacji kredytowej, bank informacji kredytowej, biuro informacji kredytowej w warszawie, zła historia kredytowa, kredytowej, historia kredytu


Nawigacja