Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Dwa sposoby, aby zaoszczędzić na kredycie mieszkaniowymLudzie po zaciągnięciu kredytu mieszkaniowego zwykle są przekonani, że będą nim obciążeni przez całe życie. Mało kto zastanawia się nad tym, co zrobić, aby obniżyć swoje raty związane z kredytem lub żeby skrócić czas jego spłaty. Wszystkim wydaje się, że to niemożliwe. A jednak to nieprawda. Poniżej przedstawione są dwie główne wskazówki, dzięki którym możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy podczas spłacania kredytu.

Po pierwsze- renegocjacja oprocentowania
Czynnikiem nieodłącznie związanym z kredytem, który może znacznie wpłynąć na wysokość wpłaty są odsetki. Zatem, jeśli chcemy zaoszczędzić pieniądze, należałoby doprowadzić do obniżenia odsetek. Niestety, ciężko to zrobić, zwłaszcza, gdy kwota kredytu jest bardzo wysoka. Aby odsetki były niższe konieczna jest renegocjacja z bankiem. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie i stać się dla banku wiarygodnym, powinieneś przez kilka lat spłacać raty kredytu na czas. Dzięki temu będziesz dla banku osobą godną zaufania. Jeżeli prócz tego jesteś odważny i potrafisz głośno rozmawiać o swoich potrzebach, możesz być pewny, że bank będzie działał na Twoją korzyść. Najważniejsze sprawy do omówienia z bankiem, to:
? Obniżenie stopy procentowej przez wzgląd na dobrą historię spłat,
? Przekształcenie posiadanej oferty kredytowej na bardziej przystępną dla naszych potrzeb,
? Prośba o tymczasowe zwolnienie od spłaty kredytu.

Te aspekty pozwalają niewątpliwie zaoszczędzić dużo pieniędzy, jednak wymagają od nas sumienności i pewności siebie.

Po drugie- zmień bank
Jeśli pierwszy sposób nie pomógł i wciąż nie jesteś zadowolony z usług konkretnego banku, możesz przenieść swój kredyt do innej placówki. Obecnie wiele banków oferuje takie możliwości i chętnie przyjmuje nowych klientów, także z różnymi kłopotami finansowymi. Dzięki tej ewentualności, prócz ciekawych propozycji, jakie widnieją w pakietach banków, zwykle można dużo zaoszczędzić ze względu na obniżenie wysokości odsetek.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Dwa sposoby, aby zaoszczędzić na kredycie mieszkaniowym

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

3 sposoby na zakup samochodu

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Dlaczego krótkoterminowe pożyczki są korzystne?

Dziecko a pieniądze

Jak obniżyć wydatki na jedzenie?

Jak otrzymać kredyt refinansowany?

Jak szybko pozbyć się długu?

Jak unikać zadłużenia?

Jak zaoszczędzić na paliwie?

Jak zbudować wysoką zdolność kredytową?

Jak znaleźć korzystne ubezpieczenie w przystępnej cenie?

Jakie są rodzaje ubezpieczeń?

Jakie znaczenie ma kredyt hipoteczny?

Kilka sposobów na niskie składki na ubezpieczenie samochodu


Tagi: kredytu mieszkaniowego, kredyt mieszkaniowy, kalkulator kredyt mieszkaniowy, kredyt mieszkaniowy kalkulator, symulator kredytu mieszkaniowego, bank kredyt mieszkaniowy, obliczanie kredytu mieszkaniowego, kredyt bank kredyt mieszkaniowy, kredyt mieszkaniowy kredyt bank, kalkulator kredytu mieszkaniowego


Nawigacja