Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Karty kredytowe dla małych przedsiębiorstwWłaściciele małych firm bardzo często skarżą się na konieczność ciągłego poświęcania czasu na kontrolę ich sytuacji finansowej, tworzenie niejasnych raportów finansowych oraz wykonywanie opłat i zakupów. Niestety, takie aspekty są nieodłączne i nie da się ich wyeliminować z polityki prowadzenia firmy. Można je jednak nieco uprościć i sprawić, że nie każdy zakup czy opłata będą śledzone z osobna. W osiągnięciu takiego stanu może pomóc posiadanie karty kredytowej.

Korzystając z jednej karty kredytowej podczas wszystkich zakupów, pod koniec miesiąca otrzymuje się wyciąg, na którym znajduje się zapis wszystkich przeprowadzanych transakcji ich rodzaj i kwota. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo pracy ludzkiej i wpływa na uporządkowanie i ład w firmie. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można poprosić o wyciąg rachunku z całego roku. Taki dokument zawiera wszystkie transakcje przeprowadzane przy użyciu karty z całego roku, dodatkowo podzielone ze względu na ich rodzaj. Ułatwi to znacznie pracę osoby, która zajmuje się wyliczaniem rocznego zestawienia wydatków. Kartę można przekazać jednemu lub dwóm pracownikom, którzy będą odpowiedzialni za wykonywanie wszelkich opłat i zakupów. To także jest lepsze rozwiązanie, gdyż tacy pracownicy nie muszą sporządzać później żadnych raportów, bo wszystko zapisuje się na karcie. Ponadto, nie są oni aż tak kontrolowani jak wcześniej. 

Karty kredytowe wydawane firmom zwykle wiążą się z różnymi nagrodami lub zniżkami. Często, przykładowo, są to zniżki na materiały biurowe, bilety na jakieś wyjazdy, także służbowe, szkolenia, itp. 

Wybierając kartę kredytową, zwróć uwagę na potrzeby swojej firmy. Nie wszystkie karty bowiem, niosą ze sobą takie same korzyści. Jest to ważne, gdyż w innym przypadku może się okazać, że karta kredytowa nie spełnia swojej roli. Zawsze trzeba mieć na uwadze potrzeby i rozwój firmy.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Karty kredytowe dla małych przedsiębiorstw

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

?Pożyczki przyjacielskie?

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Banki internetowe

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Budowanie zaufania we wzajemnej współpracy

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?


Tagi: najtańszy kredyt, kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, pożyczka przez internet, pożyczka bez zaświadczeń, najtańszy kredyt hipoteczny, tanie kredyty gotówkowe, karty kredytowe bez zaświadczeń, karta kredytowa bez zaświadczeń, szybka pożyczka dla zadłużonych


Nawigacja