Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Ile kart kredytowych powinienem mieć?Zapewne nieraz zastanawiałeś się ile kart kredytowych powinieneś mieć, aby Twoje finanse były odpowiednio uporządkowane i ulokowane. Tak naprawdę ciężko to stwierdzić. Każdy człowiek ma inne potrzeby i wymagania, a także operuje różnymi środkami, co oznacza, że nie można jednoznacznie powiedzieć, ile kart powinno się mieć. Jeśli jednak jesteś osobą przedsiębiorczą, masz do czynienia z pieniędzmi i zależy Ci na tym, aby były w dobrych rękach, powinieneś mieć od dwóch do sześciu kart. 

Powinny to być karty różnych marek (np. Visa, MasterCard) i jednocześnie z różnych ofert tych marek dostosowanych do konkretnych odbiorców. Zanim dokonamy wyboru kart, należy jeszcze przemyśleć związane z nimi opłaty, które co miesiąc będzie trzeba wykonywać. Jest to ważne, gdyż często działając pod wpływem chwili zapominamy o tym, a potem pojawiają się problemy. Dlatego trzeba to wziąć pod uwagę i działać wedle naszych potrzeb.Jeśli wiesz, że masz tendencję do zwlekania z opłatami, wybierz karty, które mają niskie oprocentowanie i inne opłaty manipulacyjne. Ponadto, wybieraj usługi, które wiążą się z pewnymi korzyściami lub nagrodami. Często firmy wydające karty kredytowe, aby zachęcić klientów do korzystania z ich ofert proponują różnego rodzaju premię. Nie powinniśmy z nich rezygnować, a wręcz przeciwnie w miarę możliwości, korzystać, jednak zawsze dokładnie sprawdzając, czy nie ma tam żadnego ?haczyka?. 

Im więcej kart, tym ciężej zapamiętać funkcjonalność każdej. Dlatego warto zdecydować się na 2 ? 3 karty w korzystnych cenach i z solidnym programem, niż nosić ze sobą dziesięć i podczas każdych zakupów głowić się, która jest od czego i ile jest na niej środków, nie wspominając już o zapamiętaniu PIN-u.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
0/5, ocen: 0

Ile kart kredytowych powinienem mieć?

Ocena: 0 % na 100%
Liczba opinii: 0Zobacz również:

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?

Co to jest kredyt hipoteczny?

Co warto rozważyć przed zakupem długoterminowej polisy zdrowotnej?

Co zrobić, aby podwyższyć swoją zdolność kredytową?

Co zrobić, aby zapobiec kradzieży danych z karty kredytowej?

Co zrobić, gdy dojdzie do zadłużenia?

Czy jest mi potrzebne ubezpieczenie podróży?

Czy każdy powinien ubezpieczyć swoje życie?

Czy warto ubezpieczyć kredyt mieszkaniowy?

Czy złe raporty kredytowe obniżają szansę zatrudnienia?


Tagi: porównanie kredytów gotówkowych, karta kredytowa od ręki, szybki kredyt, pożyczka od ręki, karty kredytowe bez bik, karta kredytowa bez bik, konsolidacja kredytów, pożyczka gotówkowa bez bik, szybkie pożyczki


Nawigacja