Cytat na dziś:
" Fortuna dominuje nad wszystkim. Pomaga lub przeszkadza nie dlatego, żeby uczynić zadość prawdzie, lecz ze zwykłego kaprysu. "

                                                                                                          Salutio

Karta kredytowa dla osób ze złą historią kredytowąJeśli obawiasz się, że Twoja zła historia kredytowa całkowicie odetnie Ci dostęp do kredytów oraz kart kredytowych, jesteś w błędzie. Od jakiegoś czasu można zaobserwować, że na rynku pojawiają się specjalne oferty kart kredytowych, przeznaczone wyłącznie dla osób z takimi problemami. Są to bardzo interesujące oferty, które prócz tego, że nie wymagają od klienta dokonywania żadnych rocznych opłat, to w sytuacji, gdy karta spłacana jest na czas, i / lub w ratach nieco wyższych niż w umowie, posiadacz karty jest co 6 miesięcy nagradzany przez obniżenie o 5% stopy procentowej. 

Stawka oprocentowania zaczyna się zwykle w zakresie 34,9%. Wydaje się to ogromna wartość, jednak jeśli opłaty dokonywane są rozumnie, to może spaść aż o 19,9%. Ponadto, jeśli klient okaże się odpowiedzialny i godny zaufania, jego linia kredytowa może znacznie się rozszerzyć. Posiadanie takiej karty może znacznie poprawić zdolność kredytową i wpływa również na zmianę myślenia klienta. Dlatego właśnie jest ona tak chętnie wybierana. Aby kwalifikować się do otrzymania takiej karty musisz mieć ukończone 18 lat i jakąś historię kredytową. Wniosek o kartę z pewnością zostanie odrzucony u osób, które w ciągu roku zbankrutowały bądź nie mają żadnej oceny kredytowej. 

Jak widać, takie karty kredytowe mogą okazać się świetnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników. Pokazują ludziom, że mają szansę naprawić błędy z przeszłości i stanąć na nogach.


Prosimy oceń
stronę/treści:

  
2/5, ocen: 1

Karta kredytowa dla osób ze złą historią kredytową

Ocena: 40 % na 100%
Liczba opinii: 1Zobacz również:

10 rodzajów pożyczek dla osób ze złą historią kredytową

3 sposoby na zakup samochodu

5 prostych sposobów, aby uzyskać tańszy kredyt osobisty

5 sposobów na poprawę swojego raportu kredytowego

8 sposobów, na to, jak uzyskać ubezpieczenie samochodowe z niską ratą

?Pożyczki przyjacielskie?

Alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kart kredytowych

Arkusz kalkulacyjny i kredyty.

Banki internetowe

Bezpieczeństwo internetowych transakcji przy użyciu karty kredytowej

Bezproblemowe nabywanie ubezpieczenia zdrowotnego online.

Budowanie zaufania we wzajemnej współpracy

Błędy, których należy unikać podczas korzystania z karty kredytowej

Cena ubezpieczenia a jego jakość

Co należy mieć na uwadze wybierając kredyt hipoteczny?


Tagi: karta kredytowa bez dochodów, kredyt przez internet, karta kredytowa dla bezrobotnych, symulacja kredytu, kredyt konsolidacyjny, kredyt gotówkowy kalkulator, kredyty gotówkowe kalkulator, kredyty konsolidacyjne


Nawigacja